אודות קטיה אייזנמן

אני קטיה אייזנמן.

אני נשואה לטל ואמא ליהונתן, מיכל ואיתמר. אנחנו מתגוררים בחריש.

יש לי תואר ראשון במדעי החברה ובמשך שנים רבות עבדתי בבנק כיועצת משכנתאות, אבל לפני הכל אני אמא. כל אחד מהילדים שלי מיוחד בדרכו שלו, וכל אחד מציב בפני אתגרים שונים:

  • כדי להתמודד עם הצרכים המיוחדים של יהונתן, למדתי ניתוח התנהגות במכללת כנרת.
  • כדי לעזור לו ולמיכל לעלות בצורה מיטבית לכיתה א’, וגם אחר כך כשהתקשו בקריאה או בשיעורי הבית, למדתי הוראה מתקנת.
  • כשהבנתי שאני ובן זוגי צריכים ויכולים להיות הורים טובים יותר, למדתי הדרכת הורים.
  • וככל שחולף הזמן והילדים גדלים, אני ממשיכה ללמוד, להרחיב את הידע שלי וליישם אותו בחיי היומיום.

בכל פעם שבה ההורות הציבה בפני אתגר, ארגז הכלים שבניתי סייע לי להתמודד בהצלחה. החיים של המשפחה שלנו נעשו רגועים יותר. נעימים יותר. אולי לא מושלמים, אבל טובים משהיו קודם.

היום אני מרגישה שאני יכולה לעזור גם למשפחות נוספות להתמודד בצורה טובה יותר עם אתגרי ההורות. זאת בעזרת כלים של ניתוח התנהגות (כולל ילדים על הרצף האוטיסטי), הדרכת הורים, הכנה לכיתה א’, הוראה מתקנת לכיתות א’ עד ח’ ועוד.

home8

לקוחות ממליצים

רעיה
רעיה
קרא עוד
קטיה, רציתי להגיד לך תודה על השנה החולפת שהייתה מאתגרת במיוחד. על זה שתמיד הצלחת לגרום לבת שלי לרצות ללמוד לא רק איתך אלא גם לבד. על הסבלנות שלך וגישה המקצועית, לא בכדי הילדה שלי גם בחופש המשיכה לקרוא מיוזמתה בעברית. מקווה שנמשיך בשיעורים שלנו גם בשנה הבאה. תודה!!!
אורטל
אורטל
קרא עוד
אני מכירה את קטיה כבר שלוש שנים וכל דילמה שיש לי לגבי ילדי אני מתייעצת איתה. גם אם התשובה נראית לי ברורה, אני עדיין מעדיפה לקבל את האישור שלה שאני במסלול הנכון. קטיה היא לא רק אשת מקצוע מהטובות שהכרתי, היא אישה מדהימה שתמיד תפנה מזמנה כדי לעזור ולתמוך. אוהבת אותך קטיה, תודה על כל יום שאת בחיי.
ויטליק
ויטליק
קרא עוד
בחיים לא חשבתי שהבן שלי יגיע לרמות כאלו! קטיה הוכיחה את המקצועיות שלה יותר מפעם אחת וממשיכה להוכיח בכל דבר שהיא עושה ואומרת. אחוז ההתקדמות שלה עם הבן שלי, לדעתי, זה מאה אחוז. תודה רבה לך קטיה אייזנמן על העבודה המצוינת שלך.
ריטה
ריטה
קרא עוד
אני מלאת הערכה לקטיה על עבודה מעולה שהיא עשתה עם הבן שלי, כיתה ה', אשר חווה בעיות לימודיות. תודה על הסבלנות, על גישה יחודית ועזרה ממשית. גם הילד קיבל בטחון וגם בבית ספר שמו לב לשיפור. מקווה שנעבוד יחד גם בעתיד.
איילת
איילת
קרא עוד
קטיה היקרה, תודה על סיוע ממוקד, הכוונה מדויקת וזמינות מלאה. הרגשתי את המקצוענות שלך בכל מילה.
אורלי
אורלי
קרא עוד
כאחת שעובדת לצידך כבר כמעט שנה מול כמה משפחות עם סוגיות טיפול ואבחנות שונות, אני חייבת להדגיש ולציין כי הנך מקצועית להפליא, שמה לב לפרטים, מדויקת, רבגונית, מלאת פתרונות יצירתיים, ותמיד ברוך ובנועם. גם למשכיל והמלומד ביותר יש מה ללמוד ממך ומדרך העשייה המבורכת שלך.

יצירת קשר

לשיחת ייעוץ ללא תשלום וללא התחייבות ניתן להשאיר פרטים ואצור קשר בהקדם:

Email
WhatsApp
Phone
WhatsApp
Phone
Email
גלילה למעלה